Vilka är Hydrus VVS?

Hydrus VVS är ett industri- och VVS-företag med östergötland som primärt arbetsområde.

Hydrus VVS är etablerade i Linköping där vi även har vårt kontor.

Hydrus VVS ägare

Pär Eklund

Pär Eklund

Ägare / Projektledare

par.eklund@hydrus.se 0708-131106
Peter Langueville

Peter Langueville

Ägare / Projektledare

peter.langueville@hydrus.se 0708-131112

Administration

Ann Tengdelius

Ann Tengdelius

Ekonomi / Administration

ann.tengdelius@hydrus.se 0705-703400
Magnus Henriksson

Magnus Henriksson

Projektledare / Kalkylator

magnus.henriksson@hydrus.se 0708-130158
Montörer
Dennis Westman

Dennis Westman

Ägare / Montör

dennis.westman@hydrus.se 0708-131108
Patrik Kvist

Patrik Kvist

Montör

patrik.kvist@hydrus.se 0708-131107
Torbjörn Jansson

Torbjörn Jansson

Montör

torbjorn.jansson@hydrus.se 0708-138424
Johan Bjersér

Johan Bjersér

Montör

johan.bjerser@hydrus.se 0708-132925
Marcus Kampner

Marcus Kampner

Montör

marcus.kampner@hydrus.se 0708-136736
Adam Westman

Adam Westman

Montör

adam.westman@hydrus.se 0768-131119
Henric Ackeräng

Henric Ackeräng

Montör

henric.anckerang@hydrus.se 070-8875464
Pontus Tuling

Pontus Tuling

Montör

pontus.tuling@hydrus.se 0705-651265
Robert Gustafsson

Robert Gustafsson

Montör

robert.gustafsson@hydrus.se 0709-107880
Robin Wall

Robin Wall

Montör

robin.wall@hydrus.se 076-1765019