Vilka är Hydrus VVS?

Hydrus VVS är ett industri- och VVS-företag med östergötland som primärt arbetsområde.

Hydrus VVS är etablerade i Linköping där vi även har vårt kontor.

Hydrus VVS ägare

Pär Eklund

Pär Eklund

Ägare / Projektledare

par.eklund@hydrus.se 0708-131106
Peter Langueville

Peter Langueville

Ägare / Projektledare

peter.langueville@hydrus.se 0708-131112

Administration

Ann Tengdelius

Ann Tengdelius

Ekonomi / Administration

ann.tengdelius@hydrus.se 0705-703400
Magnus Henriksson

Magnus Henriksson

Projektledare / Kalkylator

magnus.henriksson@hydrus.se 0708-130158
Montörer
Dennis Westman

Dennis Westman

Ägare / Montör

dennis.westman@hydrus.se 0708-131108
Patrik Kvist

Patrik Kvist

Montör

patrik.kvist@hydrus.se 0708-131107
Johan Bjersér

Johan Bjersér

Montör

johan.bjerser@hydrus.se 0708-132925
Marcus Kampner

Marcus Kampner

Montör

marcus.kampner@hydrus.se 0708-136736
Henric Ackeräng

Henric Ackeräng

Montör

henric.anckerang@hydrus.se 0708-875464
Hampus Johansson

Hampus Johansson

Montör

hampus.johansson@hydrus.se 0725-905010
Adam Amloh

Adam Amloh

Montör

adam.amloh@hydrus.se 0735-011757
Henrik Nilsson

Henrik Nilsson

Montör

henrik.nilsson@hydrus.se 0730-378538